zamknij X
Ta strona korzysta z plików cookie.

Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki: kliknij tutaj ›

banner
Szczególnie polecamy
Trening personalny

Treningi personalne nie są już zarezerwowane wyłącznie dla elity. Dzięki indywidualnemu dopasowaniu, każdy znajdzie odpowiedni trening dla siebie. Odpowiednio dobrany trening i właściwe odżywianie zoptymalizuje nasze wysiłki poświęcone na uzyskanie dobrej sylwetki i wyśmienitego samopoczucia:). Poprawnie technicznie wykonany trening gwarantuje osiągnięcie lepszych efektów w zdecydowanie krótszym czasie. Taki trening jest maksymalnie bezpieczny, bo trener stale nadzoruje, koryguje i kontroluje:)

Artur Rzeszutek - Trener Personalny

absolwent AWF we Wrocławiu, uczestnik licznych konwencji i szkoleń m.in. Pump, Tae Bo oraz z zakresu dietetyki i suplementacji.Fascynuje go fitness ponieważ pozwala na realizację celu, umożliwia kontakt z ludźmi. Czas spędzony na ćwiczeniach jest miły i co najważniejsze - efektywny. Praca i pasja w jednym pakiecie:). Na jego zajęciach masz możliwość przełamania własnych barier, sprawdzenia się, złapania pozytywnej energii i zdobycia wiedzy odnośnie prawidłowej techniki. Potrafi swoją energią i radością zarazić każdego i sprawić, byś na jego treningach wylał "ostatnie poty" z uśmiechem na twarzy:). Motto: "Jeżeli uważasz, że możesz lub nie, to w obu przypadkach masz rację"

Więcej o fitnesie
Więcej o siłowni
Więcej o saunie
Więcej o masażach
Menu