zamknij X
Ta strona korzysta z plików cookie.

Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki: kliknij tutaj ›

banner
Szczególnie polecamy
Mama i Dziecko

Oboje potrzebujecie ruchu. Co więcej, Twoje dziecko potrzebuje go nawet bardziej – tryska energią, której nie ma gdzie spożytkować. To właśnie z tego powodu masz niekiedy urwanie głowy ze swoją pociechą będącą w tym wieku. My potrafimy temu zaradzić.

Mama i Dziecko to bazujący na elementach Jogi, Pilatesa oraz metodzie ruchu rozwijającego Weroniki Sherbourne trening wzmacniający dla Ciebie, a dla dziecka zabawa, której efektem jest stymulacja i wspieranie jego rozwoju. To zajęcia nie tylko dla kobiet, które chcą o siebie zadbać, a nie mają z kim zostawić swojej pociechy. To przede wszystkim propozycja dla troskliwych rodziców, którzy pragną, by rozwój ich dziecka był prawidłowy. Celem zajęć jest dostarczenie, zarówno Tobie, jak i dziecku, sprzyjającej Wam porcji wysiłku fizycznego. Te spotkania wniosą w Wasze życie radość ze wzajemnego kontaktu i zabawy. Uczestnicząc w tej lekcji łączysz przyjemne z pożytecznym – dbasz o siebie i dziecko i, co najważniejsze, zyskujesz więcej czasu do „baraszkowania” ze swoją pociechą. Dajesz sobie szansę odczuwania niespotykanej radości ze wzajemnej zabawy i wspólnego bycia ze sobą.
W lekcji często wykorzystuje się duże piłki i inne, zwracające uwagę dziecka akcesoria.

Do uczestnictwa w tym wspaniałym projekcie zapraszamy mamy i ojców z dziećmi w wieku 1-4 lat.

Trening przeznaczony dla: osób początkujących
Główny cel: wzmacnianie ciała i kształtowanie sylwetki mamy (bądź taty), stymulacja rozwoju dziecka.

Elementy charakterystyczne zajęć:
  • ćwiczenia oparte na zabawie rodzica z dzieckiem
  • wykorzystywanie w lekcji różnych przyborów, np. piłek, skakanek
  • umiarkowane tempo i spokojna, miła dla ucha muzyka
  • radość i uśmiech w każdej minucie treningu

Na zajęcia zaprasza Ewelina Lenkiewicz
magister wychowania fizycznego ze specjalnością wychowanie fizyczne dziecka specjalnej troski, mająca za sobą już prawie 10 lat praktyki w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Na co dzień realizuje się jako instruktor odnowy biologicznej i masażysta. Pasjonatka tańca. W swej pracy łączy zamiłowanie do ruchu i prowadzenia zajęć z maluchami.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Zobacz grafik zajęć

Więcej o fitnesie
Więcej o siłowni
Więcej o saunie
Więcej o masażach
Menu